Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Będów

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Dom wolnostojący Będów

Będów,lubuskie

999 000 zł150 m² 6 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Rezydencjonalny dom przy lesie i jeziorach - prywatność, światło, natura -będów 150 m garaż, tarasy, energia niezależna! Są miejsca, które od pierwszej chwili dają poczucie spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

929 000 zł71,60 m² 12 974,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

4 - pokojowe mieszkanie położone przy ulicy Łężyca - Ciesielska w Zielonej Górze. Wysoki standard W skład mieszkania wchodzi: pokój dzienny + aneks 26,5 mkw Pokój 9,6 mkw Pokój 11,1 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Osiedle Pomorskie

Jany,Zielona Góra(Będów + 20 km)

550 000 zł70 m² 7 857,14 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 69,66 m - Zielona Góra, os. Pomorskie Przestronne 4-pokojowe mieszkanie położone w dobrze skomunikowanej części Zielona Góra. Lokal znajduje się na 4. piętrze (5.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

604 520 zł68 m² 8 890 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

DO sprzedania atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie. Bez podatku pcc I prowizji. Dostępne od ręki. Komórka lokatorska o powierzchni 3,49 m kw gratis Nasza firma zajmuje się również remontami.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro umeblowane Zielona Góra

Raculka,Zielona Góra(Będów + 20 km)

60 zł/m²817 m² 49 020 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:19

 

Parking:tak

Biuro Nieruchomości Dom oferuje do wynajmu ok 817 mkw powierzchni biurowej wraz z częścią socjalną w bardzo wysokim standardzie. Nieruchomość przeszklona i doskonale naświetlona. Biura.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Zielona Góra(Będów + 20 km)

390 000 zł44,02 m² 8 859,61 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Tylko W ldk nieruchomości Mieszkanie 44 m po remoncie z komórką lokatorską - centrum Zielonej Góry Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44 m z komórką lokatorską, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Trzebule

Trzebule(Będów + 13 km)

690 000 zł101,40 m² 6 804,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 117 m²

Na sprzedaż klimatyczny dom wolnostojący o powierzchni 101,4 m2 usytuowany na działce o powierzchni 1117 m2, zlokalizowany w miejscowości Trzebule- gmina Dąbie. Układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem, ul. Bukowa

Ochla,Zielona Góra(Będów + 20 km)

879 000 zł186,53 m² 4 712,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 094 m²

Oferta tylko w biurze prospace Na sprzedaż dom wolnostojący, parterowy w trakcie budowy. Nieruchomość ta znajduje się w Ochli przy ulicy Bukowej, na niezwykle kameralnym osiedlu domków.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak Brzezie k. Sulechowa

Brzezie k. Sulechowa(Będów + 21 km)

838 000 zł75,20 m² 11 143,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:254 m²

Oferuję do sprzedaży nowocześnie wykończony, przytulny dom typu czworak posadowiony na działce o powierzchni 254 m2 usytuowany w miejscowości Brzezie k. Sulechowa. Na 75,2 m2 powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna przy lesie Bytnica

Bytnica(Będów + 14 km)

125 000 zł5 300 m² 23,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 5300m2 położoną w Bytnicy pomiędzy dwoma jeziorami- 500m od jeziora Bytnickiego i 600m od jeziora Głębokie. Działka w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szlachecka

Leśne,Zielona Góra(Będów + 20 km)

569 000 zł40,30 m² 14 119,11 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szlachecka Collection spójny projekt, realny standard, bez kompromisów. Gotowe mieszkanie, w którym nie musisz podejmować żadnych decyzji. 40 m zaprojektowane tak, żeby od pierwszego dnia.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Będów

Będów,lubuskie

1 190 000 zł140 m² 8 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z najnowszą ofertą chf Nieruchomości. Na sprzedaż budynek wolnostojący, usytuowany w miejscowości Będów, gmina Czerwieńsk, powiat zielonogórski,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Będów

Będów,lubuskie

235 000 zł1 600 m² 146,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Możliwość wykorzystania poddasza do celów mieszkaniowych. Dobre warunki do agroturystyki. Do wykorzystania są dwie studnie własnego ujęcia wody. W pobliżu znajdują sie dwa sklepy, pkp, pks, plac.